Uczę z ZamKorem

Każdy nauczyciel fizyki, który prześle do nas oświadczenie potwierdzające, że w nowym roku szkolnym będzie korzystał z podręczników ZamKoru (nowe oświadczenia dostępne od 1 czerwca br.), otrzyma bezpłatnie:
• dostęp do Portalu Nauczyciela (poradniki dla nauczycieli, programy nauczania wraz z planami wynikowymi, generator sprawdzianów, rozwiązania zadań ze zbiorów, zadania do sprawdzianów, scenariusze lekcji, karty pracy, aplikację ZamKorek do badania wyników uczniów oraz wiele innych),
• elektroniczne wersje podręczników i dołączone do nich multimedia,
• roczną licencję na Multimedialny kurs fizyki ZamKoru.

Ponadto Nasi Nauczyciele otrzymują następujące rabaty:
• 50% na filmy, generator testów, foliogramy oraz moduł: Fizyka w przyrodzie – multimedialny kurs ZamKoru,
• 20% na zestawy doświadczalne,
• a przy zakupie 10 i więcej egzemplarzy jednego tytułu 15% na książki.

Nasi nauczyciele o nas:

• Iwona Zakrzewska, 29 grudnia 2011 r.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim twórcom „Multimedialnego kursu fizyki”. Po pierwsze: za możliwość korzystania z tak bogatego dydaktycznie projektu, który cenie sobie bardzo ja, jako nauczyciel fizyki, ale przede wszystkim moi uczniowie, którzy zaczęli odkrywać fizykę na nowo! Po drugie: za spełnienie obietnic uzupełnienia programu o nowe działy. W końcu po trzecie, że Państwo błyskawicznie reagują na pytania użytkowników. Gratuluję pomysłu, sposobu realizacji i dostępności kursu.

• Krzysztof Łapczyński, 10 stycznia 2012 r.

JESTEŚCIE NIESAMOWICI – SUPER PLATFORMA – NIEOCENIONA POMOC DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI. POLECAM WSZYSTKIM.

• Grażyna Karasińska-Czajka, 13 czerwca 2012 r.

Dziękuje bardzo za  bezpłatny dostęp na następny rok szkolny do „Multimedialnego kursu fizyki ZamKoru”.  Korzystałam z niego w kończącym się roku, korzystali nasi uczniowie. W słabszych klasach, o innych profilach niż mat-fiz. był świetnym elementem do wykorzystania na lekcjach. Nie znam lepszego edukacyjnego programu dla uczniów : ). Wydawnictwu jestem wierna od początku, zachęciłam kolegów i koleżanki. Doceniamy starania o właściwy i wysoki poziom edukacji i młodzieży. Pozdrawiam serdecznie.