Platforma Edukacyjna ZamKoru

klisza

Witaj na Platformie Edukacyjnej ZamKoru, która jest internetowym systemem pomocy w nauce, stworzonym tak, aby uczynić ją skuteczną i przyjemną.

Dostęp do Platformy Edukacyjnej jest bezpłatny, to znaczy, że bez ponoszenia kosztów zakładasz konto, korzystasz z oprogramowania, a także z kursów w wersjach demonstracyjnych.

start_ikona Po zalogowaniu się kliknij tę ikonkę, aby dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z Platformy.
babka_mini Kurs pieczenia babki to instruktażowa lekcja multimedialna, z której dowiesz się jak tworzyć… domowe wypieki. Ten przyjemnie słodki temat stał się kanwą, na której postanowiliśmy pokazać, jak zbudowane są i jak działają lekcje w naszych kursach. [więcej]
ikona_kurs Multimedialny kurs fizyki ZamKoru ułatwia przygotowanie do matury. W kursie znajdziesz 18 działów, z których każdy stanowi zamkniętą i pełnowartościową edukacyjnie całość. Kurs zawiera: animacje, symulacje, filmy, zadania interaktywne oraz zadania pełne (ze wskazówkami oraz rozwiązaniami ekspertów). Ponad 120 godzin nauki [więcej]
Wybieram eFizykę to kurs, który powstał w ramach projektu „Wybieram eFizykę – program blended learningowy podnoszący kluczowe kompetencje uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie fizyki ” współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kurs dostępny jest w całości bezpłatnie.
Fizyka w przyrodzie to interaktywny kurs zawierający siedem lekcji obejmujących tematyką różne dziedziny nauki: fizykę, geografię, meteorologię oraz geologię. Adresatami kursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele fizyki, geografii oraz przyrody, a także pasjonaci tych przedmiotów. [więcej]
Internetowy zbiór zadań z fizyki ZamKoru to narzędzie edukacyjne adresowane do uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Moduł posiada dwa tryby pracy: nauki oraz testu. Pierwszy umożliwia naukę oraz ćwiczenie umiejętności rozwiązywania zadań z fizyki, drugi pozwala sprawdzić nabyte umiejętności.
ewaluacja_mini Kurs Ewaluacja wewnętrzna w szkole został przygotowany przez Centrum Szkoleniowe eduskrypt.pl w związku z podpisaniem przez MEN rozporządzenia w sprawie nadzoru pedagogicznego. [więcej]
Moduł Statystyki pozwala na uzyskanie precyzyjnych informacji o korzystaniu z zasobów udostępnionych w ramach Platformy. Aby ułatwić użytkownikom zrozumienie idei funkcjonowania statystyk, posłużyliśmy się analogią szkolną. Osobę udostępniającą swoje statystyki innym nazwaliśmy uczniem. Osobę, która uzyskuje dostęp do cudzych statystyk – nauczycielem. Nauczyciel może, dzięki generatorom raportów indywidualnych oraz zestawieniom statystycznym, kontrolować postępy w nauce swoich uczniów. [więcej]
sprzedawca_mini Moduł Sprzedawca służy do zakupu praw do uzyskania dostępu do pełnej wersji materiałów edukacyjnych na naszej platformie.
Moduł Komunikator pozwala na przesyłanie wiadomości tekstowych pomiędzy użytkownikami Platformy Edukacyjnej. Komunikator przypomina prosty program do obsługi poczty elektronicznej. Moduł jest dostępny w pełnej wersji tylko tym użytkownikom, którzy posiadają aktualną licencję na korzystanie z płatnych treści znajdujących się na Platformie oraz uczestnikom projektu „Wybieram efizykę”. [więcej]
ikona_settings Za pomocą Ustawień możesz zmienić hasło Twojego konta na Platformie.
ikona_-blog Blog to miejsce, w którym informujemy o wprowadzonych przez nas zmianach, nowościach oraz podajemy praktyczne wiadomości na temat e-learningu i nowoczesnej edukacji. W sekcji pomoc użytkownika znajdują się instrukcje obsługi poszczególnych modułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (np. co zrobić, gdy nie pamiętasz hasła lub jak zakupić licencję).
ikona_kontakt Formularz kontaktowy to najprostszy i najszybszy sposób na kontakt z nami. Odpowiednie przypisanie kategorii do wiadomości (patrz: rozwijalny pasek przy temacie) daje gwarancję szybszej reakcji z naszej strony.
 ikona_kontakt Jeśli chcesz bezpiecznie zakończyć pracę z Platformą, skorzystaj z opcji Wyloguj. To pozwoli zachować historię oraz statystyki Twojego konta.

Platforma (program do obsługi kursów) dostępna jest obecnie w wersji „beta”. W ten sposób zaznaczyliśmy,
że będziemy ją nadal rozwijać, dodając kolejne moduły i ulepszając już istniejące.

Materiały edukacyjne dostępne w tej chwili na Platformie są pełne i kompletne. Kolejne przygotowujemy.